Start
Odwołanie Walnego z 20.08.2015
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Puszcza Białowieska” odwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które miało odbyć w dniu 20 sierpnia 2015 r. o godzinie 15:00, ze względu na zmianę stanowiska instytucji wdrażającej PROW w odniesieniu do zapisów zawartych w Statucie LGD „PB”  w kontekście wymagań Rozporządzenia MRiRW z dnia 03.06.2015r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie przygotowawcze” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.
 
Zaproszenie na konsultacje społeczne
logo_LGD.gif

 W związku z opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Puszcza Białowieska" na lata 2015 - 2020 w ramach RLKS serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się

 

 
O nas...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" jest lokalną inicjatywą partnerską przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego oraz społecznego. Obszarem działania LGD "PB" jest obszar Rzeczpospolitej Polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem gmin wiejskich: Hajnówka, Białowieża, Narew, Narewka, Bielsk Podlaski, Boćki , Czyże, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Orla oraz gminy miejsko-wiejskiej Kleszczele. Siedzibą władz LGD „PB” jest Hajnówka.

 

Członkowie stowarzyszenia LGD "Puszcza Białowieska" reprezentują różnorodne środowiska, ale wszystkich łączy jedno – troska o przyszłość naszego regionu.


 

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

 
Jarmark Produktów Lokalnych
plakat_4_4.jpgLokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska"  wraz z Gminą Białowieża, Białowieskim Parkiem Narodowym i Leśnym Kompleksem Promocyjnym Puszcza Białowieska serdecznie zapraszają na Jarmark Produktów Lokalnych, który odbędzie się 20 czerwca 2015 roku w Amfiteatrze w Białowieży.
 
Program lojalnościowy - szkolenie dla beneficjentów

logo_LGD.gifLokalna Grupa Działania wdraża program lojalnościowy, do którego beneficjenci złożyli deklarację przy składaniu wniosku o przyznanie pomocy (istotny warunek mający wpływ na przyznanie pomocy). W związku z tym w terminie 22-23 czerwca 2015 roku organizujemy szkolenie, które poświęcone będzie wdrażaniu programu lojalnościowego w praktyce.

 
Konkurs na Najlepszy Produkt Lokalny
logo_LGD.gifStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" zaprasza wszystkich zainteresowanych, amatorów i profesjonalistów, organizacje działające na obszarze LGD, do udziału w Konkursie na Najlepszy Produkt Lokalny na obszarze Lokalnej Grupy Działania "Puszcza Białowieska".
 
Konkurs na najlepszy Mały Projekt
logo_LGD.gifLokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" ogłasza konkurs na najlepszy Mały Projekt. Termin przekazania formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami upływa 17 czerwca 2015 roku.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 14

Wyszukiwarka

Liczba gości

Łącznie: 495214 gości

Współpracujemy

logo_ksow.gif
europartner_logo.png

Wieści RSS


 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "PUSZCZA BIAŁOWIESKA" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 - Leader
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
baner1.png